… budou postupně doplňované podle vývoje klubu.
Jeep Wrangler Club Czech Republic je dobrovolné sdružení majitelů a příznivců vozů Jeep Wrangler a jeho předchůdců.
Pořádáme společné akce a setkání, vyměňujeme si zkušenosti s těmito auty, debatujeme na našem fóru a snažíme se co nejvíce si s našimi drobečky užít.
Každý, kdo by se chtěl stát členem naší skvělé party, nás může kdykoliv kontaktovat. Přijímání nových členů probíhá na každoročním celorepublikovém srazu.

Členové klubu
Chtějí se aktivně zapojit do klubu, scházet se, pořádat společné akce, debatovat na našem fóru a pod. Souhlasí se stanovami klubu, mají zaplacený roční členský příspěvek a jsou tedy řádní členové, požívající všechny výhody klubu. Členský příspěvek =1.500,- Kč/rok zahrnuje nejen základní členský příspěvek klubu a podíl na financování a provozu webu a fóra, ale i následující:

Výhody:
Neomezené používaní označení člen klubu, klubového loga a dalších klubových označení (samolepky, nášivky, vlajky) plný přístup na klubové fórum spolurozhodování o dění v klubu účast na klubových akcích účast na „speciálních“ akcích neomezená fotogalerie a popis svého auta výhody a slevy u firem, se kterými má klub partnerství bezplatná inzerce v bazárku a další služby klubu fotky a videa ze všech akcí v plném rozlišení (na web se zmenšují) foto CD a DVD z akcí za symbolickou cenu

Nevýhody:
žádné

Podmínky přijetí nového člena JWC
Předseda klubu průběžně eviduje zájemce o členství v JWC a informuje RS a ČS. Členská schůze vždy rozhodne o přijímání nových členů pro další kalendářní rok. Každý zájemce o členství v JWC vyplní přihlášku a bude zařazen automaticky mezi příznivce klubu. Každý zájemce o členství v JWC musí povinně před svým přijetím absolvovat dvě klubové akce, aby poznal klub a klub poznal jeho. O účasti nových žadatelů na těchto povinných akcích se bude vést evidence na jejich přihláškách do klubu. Po absolvování dvou akcí bude novému zájemci nabídnuto členství v JWC od ledna dalšího kalendářního roku. K tomuto datu bude také vyzván k zaplacení členského příspěvku, tak jako každý stávající člen klubu. Po zaplacení členského příspěvku se žadatel stává plnoprávným členem klubu se všemi právy a povinnostmi. Před celorepublikovým srazem musí nový člen povinně zaplatit také balíček „základní klubové výbavy“ (2x nášivka, malá a velká klubová vlajka, 1x nápis JWC na sklo), který mu bude předán při slavnostním ceremoniálu přijímání nových členů. Slavnostní ceremoniál přijímání nový členů, kteří splní všechny podmínky bude vždy 1x ročně, a to na celorepublikovém srazu. V rámci srazu bude mít již nový člen nárok na případné pamětní věci a drobnosti, tak jako ostatní členové JWC.